HOROSKOPI

Astrologe Meri paralajmëron: Kjo shenjë horoskopi do përjetojë një moment kriz

Loading...

Akrepi
Do donit me larmishmeri takimesh e lajmesh te mira prandaj do merrni riskun ta zbukuroni vete diten tuaj duke dal e shpenzuar ne pritje te te mirave te tjera

Shigjetari
Nje ngerc i vogel ekonomik do ju preokupoj sot por gjithsesi ju do beni me te miren qe do mundeni megjithese sot nuk jeni optimist per te bere gjera te medha

Bricjapi
Dikush do largohet nga ju dhe ndoshta ju ishit mesuar me prezencen e tij apo saj. Kjo do ju beje te ndjeheni vetem dhe pa shume gjera per te bere

Loading...

Ujori
Duhet te pranoni qe sot do prisni te nesermen pasi e ardhmja ju perket megjithese sot do ndjehni te bllokuar ne komunikim dhe disi te merzitur sidomos ne planin personal

Peshqit
Dikush nga shoqeria do largohet nga ju duke ju kritikuar apo duke ju parashikuar disa dite te pasuksesshme te cilat ju nuk do t’i pranoni me mendjen tuaj.

The post Astrologe Meri paralajmëron: Kjo shenjë horoskopi do përjetojë një moment kriz appeared first on Media Line.

Marre nga Medialine

Loading...
SuperDyqani