Lifestyle

Arta Nitaj po qëndron në Dubai bashkë me këtë person

Loading...
Aktorja dhe moderatorja shqiptare Arta Nitaj aktualisht ndodhet në Dubai.

Nga atje ditën e djeshme ajo e ka ndarë një foto në të cilën duket joshëse me bikini në plazh, ndërsa të gjithëve u ka interesuar ta dinë se me kë ndodhet Arta atje.

Nëpërmjet një tjetër postimi në Instastory, ajo la të kuptohet se në Dubai ka shkuar me një nga miket e saj.

Arta u bë e njohur për publikun pas rolit në një prej serialeve shqipare, e tash po e vazhdon karrierën e saj si moderatore.

Loading...Marre nga Lajm24

Loading...
SuperDyqani