Lifestyle

Armina “djeg” Instagramin, publikon videon nga pushimet –

Loading...


Armina Mevlani njihet si një nga personazhet publikë shqiptarë që e kalon gjithë kohën duke udhëtuar dhe në pushime luksoze.

Së fundmi blogerja ndodhet në Greqi së bashku me një grup shoqërie, me të cilët është shprehur se udhëton çdo verë.

Ajo, ka ‘djegur’ Instagramin teksa ka publikuar një video që ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve.

Blogerja shihet e veshur me një fustan shumë të shkurtër që i ekspozon gjoksin dhe kurrizin.

Ajo që bie në sy më tepër është fakti që Armina s’ka veshur reçipeta. Dhe fustani që ka zgjedhur i tregon pothuajse gjithçka.

Loading...

 

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani