Lifestyle

Arbër Çepani tregon kushtet që duhet të plotësojë gruaja e ardhshme, po nuk i ka s’martohet!

Loading...

Arbër Çepani, që u bë i njohur nga publiku shqiptar si fitues i “Big Brother”, ka qenë së fundmi i ftuar në emisionin “Ftesë në 5” bashkë me motrën e tij, Edlirën.

Arbëri ka treguar gjatë intervistës se ua ka bërë të qartë prindërve se ai do të martohet kur të shkojë 45 vjeç. Kjo pasi gjatë kësaj kohe, Arbëri do t’i lëjë hapësirë vetes së tij.

Loading...

Ndërkaq, ish banori i “Big Brother” ka treguar edhe disa nga karakteristikat që nusja e tij duhet të ketë ose përndryshe s’do të ketë dasmë. Sipas Arbërit, ajo duhet të dijë të gatuajë tavë dhe gjellë me bamje.

The post Arbër Çepani tregon kushtet që duhet të plotësojë gruaja e ardhshme, po nuk i ka s’martohet! appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani