Lifestyle

“Arbana ti je suksesi”, Eduarti ka disa fjalë të ëmbla për moderatoren: Me fat që të kam (Foto)

Loading...

Regjisori Eduart Grishaj ka shprehur falenderimet e tij për Arbana Osmanin, me të cilën dyshohet se ka një lidhje sentimentale.

Sonte është epilogu i emisionit “Dua të të bëj të lumtur” dhe këtë gjë e ka bërë të ditur vetë moderatorja e programit, Arbana Osmani. Por Eduart Grishaj, regjisori me të cilin prezantuesja përflitet se është në një lidhje ka bërë një dedikim prekës për Arbanën.

Grishaj ka shprehur falenderimet e tij që ka punuar me moderatoren me anë të statusi në instagrami, ku ka publikuar foton e të dyve.

Foto e publikuar nga Eduarti

Sonte ulim siparin e ketij sezoni,do rikthehemi edhe më të fortë.Arbana ti je emisioni dhe suksesi.Thnx all,”- shkruan Grishaj krahas fotos ku aid he Arbana shihen duke qeshur.

Por edhe moderatorja s’e ka lënë pa përgjigje regjisorin. “Sa me fat jam qe te kam,”- shkruan Arbana në një koment krahas këtij postimi.

(f.m/dosja.al)

The post “Arbana ti je suksesi”, Eduarti ka disa fjalë të ëmbla për moderatoren: Me fat që të kam (Foto) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani