Lifestyle

Arbana shpall fundin e karrierës në TOP, tregon surprizën e ëmbël në studio (Foto)

Loading...

Tashmë Arbana Osmani e ka bërë të ditur se do të largohet nga ekrani i Top Channel dhe se fillimisht do të bëjë disa pushime. Në një postim në rrjetet sociale, moderatorja ka treguar se nesër do ët jetë episodi i fundit i “Dua të të bëj të lumtur”.

Ndër të tjera, moderatorja shkruan se pikërisht në epilogun e emisionit është surprizuar nga dy njerëz mjaft të veçantë, gjyshërit e saj.

Ne fund, surpriza me e bukur, ishte per mua❤ Shihemi neser mbrema, ne Top Channel me epilogun e sezonit te trete te “Dua te te bej te lumtur”,”– shkruan Arbana krahas fotos ku shihet me dy të shtrenjtit e saj.

Personi që i ka komentuar është Xhemi Shehu. “Lum ti që i ke,”- shkruan ajo.

Arbana Osmani dhe gjyshërit

(f.m/dosja.al)

The post Arbana shpall fundin e karrierës në TOP, tregon surprizën e ëmbël në studio (Foto) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani