KOSOVA

Aksidentohet një motoçiklist në Prishtinë (FOTO) –

Loading...

19:56, 11 Maj 2019

Një aksident trafiku ka ndodhur pak më parë tek konviktet në Prishtinë.

Në këtë aksident janë përfshirë një motocikletë dhe një automjet, njofton .

Në redaksi kanë arritur pamje nga ky aksident, Policia ende nuk ka informacione.Loading...

Marre nga KlanKosova

Loading...
SuperDyqani