Aktualitet Lajme

Aksident tragjik, humbin jetën dy shqiptarë në Itali

Loading...

Dy persona me origjinë shqiptare kanë humbur jetën në një aksident tragjik që ka ndodhur në Itali në orët e para të mëngjesit të së shtunës. Aksidenti ndodhi në autostradën A14 Bologna – Taranto. Viktimat janë një grua 38 vjeç dhe një burrë 28 vjeç, të dy shqiptarë. Mediat italiane nuk kanë bërë të ditur identitetin e viktimave.

Loading...

Automjeti i tyre, Renault Clio, u godit në pjesën e pasme nga një makinë Volkswagen Passat. Përplasja ishte aq e fortë, saqë u shkaktoi vdekjen e menjëherë dy shqiptarëve.

The post Aksident tragjik, humbin jetën dy shqiptarë në Itali appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani