Aktualitet

Aksident në Korçë, makina përplas këmbësorin dhe e lë në rrugë

Loading...

KORÇË- Një aksident është regjistruar mesditën e sotme në Korçë, ku një automjet ka përplasur një këmbësor.

Mësohet se i plagosuri është një i moshuar rreth 65-vjeç, i cili është dërguar me urgjencë në spital, ndërsa nuk dihet ende gjendja e tij shëndetëyore.

Loading...

Burime bëjnë me dije se menjëherë pas aksidentit,drejtuesi është larguar nga vendi i ngjarjes, duke e lënë të plagosurin në mes të rrugës. Po ashtu bëhet e ditur se policia ka arritur të identifikojë autorin dhe po punon për kapjen e tij dhe zbardhjen e plotë të shkaqeve dhe rrethanave në të cilat ka ndodhur aksidenti.

(B.B/ Dosja.al)

The post Aksident në Korçë, makina përplas këmbësorin dhe e lë në rrugë appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani