Aktualitet

Aksident në aksin Elbasan-Librazhd/ Mjeti përplaset më motorin, dy të plagosur, njëri në gjendje të rëndë

Loading...

ELBASAN- Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Librazhd, në afëris të fshatit Mirakë.

Burime për Dosja.al bëjnë me dije se një automjet është përplasur me një motor. Si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona, njëri prej të cilëve ndodhet në gjendje të rëndë. Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po heton rrethanat e shkaqet e aksidentit.

 

The post Aksident në aksin Elbasan-Librazhd/ Mjeti përplaset më motorin, dy të plagosur, njëri në gjendje të rëndë appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani