KOSOVA Lajme

Aksident i rëndë të konviktet në Prishtinë

Loading...

Lidhja Demokratike e Kosovës ka kritika për punën e ministrave dhe të shefit të tyre, Ramush Haradinaj.

Andaj, në mbledhjen e këshillit të përgjithshëm u kërkua rrëzimi i tij.

Lideri i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Isa Mustafa tha se sa më parë duhet të bjerë Qeveria e drejtuar nga Haradinaj.

Ndiqeni kronikën në vazhdim:

Loading...

The post “Ultimatumi” i Isa Mustafës për Qeverinë Haradinaj appeared first on GazetaBlic.

Marre nga GazetaBlic

Loading...
SuperDyqani