Lifestyle

Adelina Ismaili në pritje të ëmbël, kjo foto nxjerr zbuluar këngëtaren

Loading...

Adelina Ismaili është një prej këngëtareve më të dashura nga publiku shqiptar, e cila është shumë e komentuar në media për jetën e saj personale.

Por Adelina ka që prej muajit qershor që nuk është më aktive në profilin e saj në Instagram dhe fansat ia kanë ndjerë shumë mungesën këngëtares.

Së fundmi, shoku i saj, Eraldo Rexho, ka publikuar një foto në të cilën shfaqet dhe Adelina. Këngëtarja ka veshur një fustan në ngjyrë rozë, por një detaj ka spikatur nga të gjithë.

Loading...

Në këtë foto, nuk ka se si mos të të shkojnë sytë tek barku i rrumbullakosur i Adelinës. Menjëherë fansat kanë filluar të aludojnë se Adelina është në pritje të ëmbël dhe do të bëhet sërish nënë pas Uliksit.

The post Adelina Ismaili në pritje të ëmbël, kjo foto nxjerr zbuluar këngëtaren appeared first on Zonë E Lirë.

Burimi

Loading...
SuperDyqani