Sport

Aaron Ramsey publikon një video mjaft emocionuese nga stadium “Emirates”

Loading...

Aaron Ramsey ka bërë vizitën e tij të fundit në fushën e trajnimit të Gunners më herët sot – përpara një lëvizjeje në Juventus gjatë verës.

Uellsiani do të transferohet te Juventusi në verë në një transferim të lirë, pasi kontrata e tij në Arsenal do të përfundojë në fund të sezonit, përcjell GazetaBlic.

Sulmuesi përmes një video ka treguar se sot po largohet nga stadiumi Emirates – dhe si shenjë mirnjohej ka publikuar këto pamje.


Ja video:

Loading...

/GazetaBlic/

Burimi

Loading...
SuperDyqani