Lifestyle

“A do vish në shtrat me mua?”, Bebe Rexha ‘i lutet’ publikisht meshkujve (VIDEO)

Loading...

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar një postim në rrjete sociale me shprehjen e pazakontë për një femër.

“A shkojmë në shtrat bashkë?”- shkruan Bebe Rexha në video e publikuar.

Në sy bie bluza që këngëtarja ka veshur, me të njëjtin mbishkrim. Me sa duket këngëtarja është pa komplekse dhe ka vendosur të ofrohet publikisht!

 

View this post on Instagram

 

Would you go to bed with me? @christopherkane

Loading...

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on Jul 11, 2019 at 10:43am PDT

(R.L/Dosja.al)

 

The post “A do vish në shtrat me mua?”, Bebe Rexha ‘i lutet’ publikisht meshkujve (VIDEO) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani