Lifestyle

“A do vish në shtrat me mua?”, Bebe Rexha ‘i lutet’ publikisht meshkujve (VIDEO) –

Loading...


Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha ka publikuar një postim në rrjete sociale me shprehjen e pazakontë për një femër.

“A shkojmë në shtrat bashkë?”- shkruan Bebe Rexha në video e publikuar.

Në sy bie bluza që këngëtarja ka veshur, me të njëjtin mbishkrim. Me sa duket këngëtarja është pa komplekse dhe ka vendosur të ofrohet publikisht!

 

 

Loading...

Marre nga TPZ.al

Loading...
SuperDyqani