Aktualitet

3 orë para protestës, mbështetësit vlonjatë nisen drejt Tiranës (Video)

Loading...

VLORË- Kanë filluar nisjet e qytetarëve nga rrethet për të marrë pjesë në protestën e paralajmëruar nga opozita për t’u mbajtur sot në 18:30 para Kryeministrisë.

Sipas burimeve nga dega e PD Vlorë, 2 mijë mbështetës nga Himara dhe Selenica janë nisur drejt Tiranës, për t’iu bashkuar partive opozitare në tubimin e radhës, i cili do të zhvillohet para kryeministrisë.

Loading...

Rrugëtimi i protestuesve drejt Tiranës po kryhet me autobusë, mikrobusë dhe mjete te vogla.

(a.m & a.s/ dosja.al)

The post 3 orë para protestës, mbështetësit vlonjatë nisen drejt Tiranës (Video) appeared first on .

Marre nga

Loading...
SuperDyqani