KOSOVA Lajme

​Konfiskohen 3 mijë euro të falsifikuara në Kaçanik

Loading...

Policia raporton se në Kaçanik është bastisur shtëpia e të dyshuarit ne ç’rast janë gjetur dhe janë konfiskuar 30 kartëmonedha prej 100 euro që dyshohet të jenë të falsifikuara dhe 7.36 gramë substancë narkotike e llojit kokainë.

Lidhur me rastin i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje.

Loading...

Marre nga GazetaBlic

Loading...
SuperDyqani