11:03 pm - Friday November 1, 2013

Flori dhe Ylli Baka nxjerrin kengen e re Marina me nje videoklip Hot

Flori dhe Ylli Baka nxjerrin kengen e re Marina me nje videoklip hot .Kenga eshte produksion i Threedots.Per me Teper Ju ftojme te Shikoni Videon me Poshte:

Filed in: SHOW BIZ, VIDEO

No comments yet.

Leave a Reply