10:45 pm - Saturday March 12, 2016

Coco nuk harron te postoj fotot e saj me pushime ne Haway(foto)

Coco dhe kengtari i njohur Ice-T keto dite kane festuar 11 vjetorin e marteses se tyre .Dhe per tja kaluar sa me bukur ata i kane dhuruar vetes nje jave te re mjalti ne Haway ato nuk ja kane kaluar dhe aq keq pasi ne fotot qe Coco ka postuar ne web ku ajo po meson te bej serf dhe per fat te saj ajo ja arddin shume mire i shoqi i saj ka qendruar te shumten e kohes duke e filmuar ate ./Publialb.comFiled in: FOTO GALERY, SHOW BIZ

No comments yet.

Leave a Reply