7:39 pm - Monday March 2, 2015

Archive: LAJME Subscribe to LAJME

face

Ja pse Facebook na i ka shtuar numrin e miqve

Do t’ju kete ndodhur edhe juve qe keto dite, ne Facebook t’iu jene shfaqur nje numer i rritur miqsh, ne krahasim me më parë. Po pse ndodh kjo? Nga rrjeti shoqeror nuk eshte dhene nje shpjegim zyrtar. Te gjtihe pyesin per arsyen, por askush...
x-videos

Xvideos webi me i shikuar mbas Google dhe Facebook!

Xvideos eshte webi i trete mabas dy kollosve te interneti Google dheFacebook.Ky websit ka mbi 4 .4 miliard klikime  brenda faqes  cdo muaj dhe mbi  350 milion vizitore unike cdo muaj.Kjo gje u be e ditur nga shoqeria me e madhe boterore...
media_xll_4907727

Irina Shayk pozon pothuajse nudo per GQ Gjermane (Foto-Video)

Nuk ka dyshim dyshim, Irina Shayk është një nga gratë më të bukura në botë. Për fotot e saj të fundit të revistës GQ (versioni gjermanisht), Modelja Ruse ka  ekspozuar trupin e saj të përsosureVeshur me një bikini dhe të brendshme....
noelia rios angelo

Ish banorja e Big Brotherit Argjentinas trondit serisht opinionin duke pozuar nudo kete rradhe me dy vellezerit e saj

Ish banorja e Big Brotherit Argjentinas trondit serisht opinionin duke pozuar kete rradhe me dy vllezirit e saj  Jose Maria e Sebastian Rios.Pas fotove te bera muajin e shkuar ne vellain e saj  te vogel  tani ajo e ka  shokuar serisht opinjonin...
Images

Kapet gjinekologu, qe u bente pacienteve foto seksi

Ka keqpërdorur besimin e pacienteve të tij një gjinekolog gjerman, i cili ka shkrepur mijëra foto seksi të grave që vizitonte, për t’i shijuar më pas në kompjuter. Mjeku është akuzuar se ka fotografuar imazhe të rreth 2 mijë pacienteve,...
gaddaffi-

Gaddafi kishte një fiksim: të përdhunonte sa më shumë femra

Ai njihej si një njeri i pasionuar pas femrave, por detajet që po dalin tani në dritë janë shokuese. Mësohet se Muamar Gadafi, ish- lideri libian, ishte një përdhunues i pamëshirshëm. Një numër i madh femrash kanë rënë pre e tij.Një...
goy1

E cuditshmja ndodh dhe ne Shqiperi me 17 maj parade gay ne Tirane

E cuditshmja ndodh dhe ne Shqiperi me 17 maj parade gay ne Tirane- Edhe pse numri i personave që janë kundër homoseksualëve në vendin tonë është relativisht i madh, ambasada “Pink” do të zhvillojë në Tiranë një paradë për...
kurva

Zbulon se i shoqi e tradhtonte i prish makinen te dashures nga dy djem 13 vjecare dhe ne kembim ben sex me ta

LONDËR-donte të shpërblente  ata që i shkatërruan  makinen e te dashures se bashkshortit te saj. Davina, një nënë 42-vjeçare e pese fëmijëve në qarkun e Dorset,Ajo ju kishte premtuar se do bente sex me ta neqoftese ato do...
x6

Hajdutët mashtrojnë rojën e parkingut, vjedhin BMW X6

TIRANE – Një makinë luksoze “BMW X6″ është vjedhur në parkingun e një kazinoje në zonën e ish-Bllokut në Tiranë nga persona ende të paidentifikuar. Ndryshe nga grabitjet e zakonshme të makinave në kryeqytet, kësaj here hajdutët...
shtatzenia

Tiranë: Rriten kërkesa për fekondim artificial, 50 euro për një dhurim sperme

Megjithëse nuk ka statistika të mirëfillta, gjinekologët dëshmojnë  një shtim të rasteve të fertilitetit e cila nga  10%  e çifteve po shkon tek 15 %.  Për rrjedhojë janë rritur edhe rastet e fekondimit artificial të cilat...