11:35 am - Thursday November 7, 2013

Author Archives: admin

lacey wildd corpo

Gruaja me Gjoksin me te madh ne Bote Rrezikon qe ti Shpertheje Gjoksi(Foto-Video)

Lacey Wildd ka gjoksin më të mëdh në botë [FOTO] .Dymbëdhjetë operacionet e kirurgjisë estetike,   për të arritur qëllimin per te qene nje nder  pesë grat me gjoksin me te madh  në botë, dhe pastaj të bëhej shumë e famshme...
Natalia-Siwiec8969682

Natalia Siwec muza seksi e Europianit 2012

E quajne Larissa Riquelme e Polonise, edhe te perbashket me modelen paraguajane ka format e saj provokuese. Ne ndeshjen Poloni-Rusi ajo qe binte ne sy ishte modelja 28 vjecare Natalia Siwec me dekoltene e saj provokuese. Si profesion ka modelen...
x-videos

Xvideos webi me i shikuar mbas Google dhe Facebook!

Xvideos eshte webi i trete mabas dy kollosve te interneti Google dheFacebook.Ky websit ka mbi 4 .4 miliard klikime  brenda faqes  cdo muaj dhe mbi  350 milion vizitore unike cdo muaj.Kjo gje u be e ditur nga shoqeria me e madhe boterore...
pastruesja e kepuceve

Pastruesja super seksi e këpucëve (Video)

Me kështu pastruese këpucësh do të keni merak ti përlyeni nga tre herë në ditë. Gjithsesi bëhet fjalë për një kamerë të fshehtë.
estate_2012_melissa_satta_a_miami_sfoggia_un_decolte_che_secondo_molti_e_decisamente_piu_prosperoso_dellanno_precedente_d245

Melissa Satta dhe gjoksi I saj nga viti 2011 deri me sot (FOTO)

Në plazh në Miami me dashurin e saj Kevin Boateng ajo ka ekspozuar format e saj. E pamundur të mos vërehet se si gjoksi I saj, mbuluar me disa mini bikini,ishin zgjeruar ne nje menyre te pashpjegueshme.Te themi te verteten nuk eshte se Melissa...
media_xll_4907727

Irina Shayk pozon pothuajse nudo per GQ Gjermane (Foto-Video)

Nuk ka dyshim dyshim, Irina Shayk është një nga gratë më të bukura në botë. Për fotot e saj të fundit të revistës GQ (versioni gjermanisht), Modelja Ruse ka  ekspozuar trupin e saj të përsosureVeshur me një bikini dhe të brendshme....
Vanity-Wonder-Foto

Jep 15 mijë euro për fundshpinë rekord me silikon e rrezikon jetën (FOTOT)

Për të patur një prapanicë rekord harxhoi plot 15 mijë euro, por ky obsesion gati i kushtoi jetën.Ky është sekreti i Vanity Wonder, një ish-balerinë, e cila ngase nuk ishte e kënaqur me pamjen e saj, vrapoi tek kirurgët plastikë...
femrat

Si e shohin boten femrat

Tani të fotografohesh në këtë mënyrë është bërë një must veror, aq sa moda e nisur shumë vite më parë duket akoma tendencë. Në web ka filluar tashmë bërja e fotove hot në plazh.
marilyn-balotelli-with-logo

Balotelli kur ben seks vendos nje parruke bjonde dhe ben makeup sipas Chloe Evans!

 Asistentja e Balotelit  Chloe Evans ka dklaruar se ylli i futbollit gjate kohes qe ato te dy kishin nje mardhenje  midis tyre ai preferonte ta bente  i trukuar dhe mbante  ne koke nje parruke bjonde.Ne kemi një raport për dy vjet.  Ai...
ciljeta-cilaga-ingrid-gjoni1

Çiljeta trondit sërish me gjoksin, Ingridi në poza seksi (FOTO)

Kënga dhe kripi i tyre më i fundit që e kanë bërë së bashku mban titullin “Mike dhe rivale”.Edhe në Netët e Klipit Shqiptar që u zhvillua këto ditë në Tiranë, ato ishin sërish të dyja, si shoqe dhe si ndarëse të çmimeve.Ingrid...