VIDEOLAJM/ Momenti kur Bill Clinton i fut duart stjuardesës

VIDEOLAJM/ Momenti kur Bill Clinton i fut duart stjuardesës

211
0
Shperndaje

bill-gropeBill Clinton duket se ka shumë histori me “duart e tij të gjata”. Hillary Clinton duhet edhe një herë të mbrohet për veprimet e bashkëshortit të saj, që mesa duket e ka pasur të vështirë t’i rezistojë tundimit para femrave.

Një video e publikuar së fundmi, tregon momentin kur ish-Presidenti i SHBA-ve i fut duart një stjuardese.

Vajza e vetëdijshme se po regjistrohej nga kamera dhe i përpoq t’ia largonte dorën Billit që po e zhyste atë rrëzë kofshëve të saj.

Videoja thuhet se është regjistruar në aeroplan gjatë fushatës për garën presidenciale mes Bill Clinton dhe Al Gore në vitin 1996.