VIDEO/ Ky po që është fast-food!

VIDEO/ Ky po që është fast-food!

161
0
Shperndaje

Kjo video ka pushtuar rrjetin dhe ka shkaktuar shumë të qeshura.

Një femër në Korenë e Jugut shihet teksa i hedh sanduiçin të shoqit nga një lartësi e konsiderueshme.

Më shpejt se kaq, vështirë se mund t’ia dërgonte!

Shperndaje