VIDEO/ Ish-portieri i Tiranës publikon këngën tjetër, klipi me skena ‘+18’

VIDEO/ Ish-portieri i Tiranës publikon këngën tjetër, klipi me skena ‘+18’

160
0
Shperndaje

Ish-portieri i Tiranës Xhino Sejdo, ka publikuar projektin e radhës muzikor… një këngë në bashkëpunim me Dudën të titulluar ‘Mos boni xixa.

Videoklipi i kësaj këngë përmban mjaft skena të nxehta ku përfshihen alkool, cigare, femra mjaft të ekspozuara dhe lëvizje provokuese.

Për më tepër shikoni videon…

25-vjeçari Seljdo është shkëputur prej futbollit pas një operacioni që ka kryer dhe tashmë i është futur botës së muzikës. Këngën e parë ai e ka sjellë pak muaj më parë, një bashkëpunim me Enxhi Nasufin të titulluar ‘Black Diamond’ e më pas ka sjellë edhe disa projekte të tjera.