Vajza serbe këndon shqip këngën e Remzie Osmanit (Video)

Vajza serbe këndon shqip këngën e Remzie Osmanit (Video)

2103
0
Shperndaje

Një video që po qarkullon prej kohësh në internet shihet një vajzë serbe tek këndon një këngë të Remzie dhe Nexhat Osmanit.

Më poshtë mund ta shihni këtë video e cila ka marrë mjaft pëlqime në Youtube./lajmi.net

1
2
Shperndaje