Fjalët kyçe Posts tagged with "Mercedes-Benz X-Class"

Tag: Mercedes-Benz X-Class

Mercedes-Benz X-Class, kamionçina e parë nga gjiganti automobilistik [FOTO / VIDEO]

Mercedes ka prezantuar jo një, por dy versione të kamionçinës koncept X-Class. Modelet e prezantuara janë "Stylish Explorer" dhe "Powerful Adventurer", transmeton Express. Stylish Explorer...