“Shpejtësi dhe çmenduri”, futbollisti i kombëtares shqiptare përtej limiteve në autostradë

“Shpejtësi dhe çmenduri”, futbollisti i kombëtares shqiptare përtej limiteve në autostradë

153
0
Shperndaje

Futbollistët e Kombëtares Shqiptare janë shpesh në qendër të vëmendjes, sidomos kur ata e ekspozojnë jetën që bëjnë.

Kështu, kjo video e postuar në profilin e Ergys Kaçes na bën të njohim një anë tjetër të futbollistit. Mesa duket, Kaçe e adhuron shpejtësinë pasi në videon e postuar ai nget një Ferrari me një shpejtësi marramendëse, madje videon e ka postuar në Instagram me mbishkrimin “Need for speed <3”.