Shihni si vidhen katër super BMW, për vetëm 30 sekonda (Video)

Shihni si vidhen katër super BMW, për vetëm 30 sekonda (Video)

286
0
Shperndaje

ha_1473141488-7919408

Në një video të publikuar në internet shihen katër persona të cilët bëjnë një vjedhje spektakolare.

Siç edhe mund të shihet në video, ata për një periudhë prej rreth 30 sekondave, arrijnë që të futen në një autosallon dhe të bëjnë vjedhjen e katër veturave, përcjell Telegrafi.

Sipas përshkrimit të videos, bëhet fjalë për një vjedhje të veturave BMW, në një autosallon në San Petersburg të Rusisë.