SHËNON SADIKU, POR AJO ÇFARË BËN ROSHI ËSHTË PERFEKTE (VIDEO)

30

Armando Sadiku ka zhbllokuar rezultatin në Antalya duke shënuar një gol mjaft të bukur.

Shqipëria po kryeson në këto moment përballë Turqisë falë një aksioni perfekt nga Odise Roshi i cili asiston për Sadikun dhe ky i fundit e dërgon në rrjetë.