Sabri Fejzullahu super dhurata nipit dhe mbesave me rastin e festave

18
REKLAMA

Sabri Fejzullahu dhe bashkëshortja e tij, Nera janë gjyshërit perfekt për nipin dhe mbesat e tyre.

Ata janë shumë të kujdesshëm sa asnjëherë nuk harrojnë që tu bëjnë atyre dhurata, shkruan Indeksonline.

Njëjtë kanë vepruar edhe këtë herë duke ua dhuruar disa këpucë pelushi shumë të lezetshme dhe të përshtatshme për këto ditë dimri.

REKLAMA

Këto i ka shpërndarë në shenjë falënderimi në llogarinë e saj në “Instagram” gruaja e Ermalit, Ariana.

Source @Indeksonline

REKLAMA