Rezarta Shkurta publikon momentin kur lindi vajzën e saj

19
REKLAMA

Është kthyer pas në kohë.

Këngëtarja Rezarta Shkurta ka publikuar një fotografi në Instastory përmes të cilës me gjithë ndjekësit ka ndarë një moment shumë të veçantë për të, shkruan lajmi.net

Fjala është për çastin kur në jetë solli vajzën e saj Herën.

REKLAMA

Faktikisht ky është momenti kur për herë të parë pa fytyrën e vajzës së saj.

Tashmë Hera është rritur dhe një kujtim si ky është shumë i këndshëm edhe për të.

REKLAMA