Pornostarja italiane, tifoze e Hysajt dhe Napolit (FOTO)

Pornostarja italiane, tifoze e Hysajt dhe Napolit (FOTO)

1100
0
Shperndaje
Bukuroshja italiane Marika Fruscio, është tifoze e flaktë e skuadrës së Napolit.
Ky ekip pas javës së katërt në Serie A, i prinë tabelës me dhjetë pikë të tubuara.

Marika, që është pornostare e njohur italiane, ka bërë disa fotografi ekskluzive për këtë sukses.

Te Napoli aktivizohet mbrojtësi i Kombëtares së Shqipërisë, Elseid Hysaj.

C_29_fotogallery_1015651__ImageGallery__imageGalleryItem_7_image

Picture 1 of 8