Pabesitë, homoseksualiteti etj.: Georgina zbulon publikisht marrëdhënien me Ronaldon

51
REKLAMA

E fejuara e futbollistit mes më të mirëve në botë, Cristiano Ronaldo, dhe nëna e fëmijës së tij më të vogël, për herë të parë ka zbuluar detaje rreth lidhjes së tyre.

Megjithëse thuhet, se futbollisti e kishte tradhtuar gjatë shtatzënisë, Georgina Rodriguez beson se nuk kishte asgjë midis Ronaldos dhe bukuroshes spanjolle.

Kjo është e vërteta e saj.

Sobran las palabras ❤️ Os amo

A post shared by Georgina Rodríguez (@georginagio) on

Njëzetedyvjeçarja Georgina ka qenë në sy të publikut që nga fundi i vitit 2016.

REKLAMA

Sapo u bë publike marrëdhënia e saj me portugezin, atë e kishin larguar nga në një dyqan në qytetin e Madridit. Pasuan shkrimet rreth linjave trupore, por kjo ishte jetëshkurtër, sepse shpejt mbeti shtatzënë.

Edhe tani, kur ajo lindi vajzën e saj, Alana Martina, nuk ka ndërmend të punojë, sepse thotë se dëshiron të gëzojë plotësisht amësinë e saj.

“A mund të bien dakord mbi një emër për fëmijën. Ai donte të quhej Alana, unë dëshiroja ta pagëzoja me emrin Martina, kështu që ne vendosën ta quajmë Alana Martina”, tha ajo.

“Fëmijët janë gëzimi ynë më i madh. Pasi të zgjohemi, marrim përqafime dhe puthje”, zbuloi Georgina në një intervistë me revistën spanjolle “Hola”, dhe ka shtuar se që nga lindja e fëmijës së saj biologjik, ajo dhe Cristiano janë të lumtur.

Image

Kështu e përshkruar marrëdhënien e tyre që, thotë ajo, e ktheu besimin ndaj tij në dashuri.

Për gjithë pjesën tjetër, ajo pohon se thashethemet e paverifikuara e ndjekin një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave.

Me historinë e dashurisë së tyre, Georgina në fakt “mbylli derën” rreth pyetjes për homoseksualitetin e Ronaldos, por thotë se është e sigurt, që portugezi është vazhdimisht në shtrat me të.

Ajo madje përmendi Irina Shayk, e cila thuhet se u pagua për pesë vjet për të luajtur rolin e së të dashurës, duke pohuar se nuk ka asgjë të vërtetë./syri.net

REKLAMA