Noizy nuk i ndahet sërish “nuses” dhe e shan keq. Shihni çfarë i thotë në foton e fundit!

35
REKLAMA

Prej muajsh na ka treguar që ka fiksim Rihannën të cilës i ka vënë epitete të ndryshme, si nuse apo edhe buçe, mirëpo komenti i fundit është shumë epik.

RiRi ka postuar një foto ku ka treguar çorapet e saj të bardhë Gucci që shndërrijnë, por mesa duket kjo foto nuk i ka pëlqyer reperit shqiptar dhe i ka shkruar: “Katunare dreqit”.

REKLAMA