Nëse jeni adhurues i BMW, këta janë aksesorët që duhet ti keni...

Nëse jeni adhurues i BMW, këta janë aksesorët që duhet ti keni patjetër [FOTO]

1268
0
Shperndaje

bmw-m-badge-wallpaper-wallpaper-8_1472031812-155180

BMW ka nxjerr në shitje aksesorë të koleksionit M për femra dhe meshkuj.

Adhuruesit e veturave BMW dhe në veçanti ata të modeleve sportive M kanë mundësinë që të blejnë aksesorët e ri të nxjerr në shitje nga BMW, transmeton Express. Në këtë koleksion aksesorësh bëjnë pjesë xhaketa, kufje, atlete, çanta, valixhe si dhe shumë aksesorë tjerë.

Çmimi për një xhaketë është 116USD, valixhja 369USD.

bmw-m-badge-wallpaper-wallpaper-8_1472031812-155180

Picture 1 of 14