Modelja në hall: Asnjë bluzë nuk po ia zë më gjoksin

30
REKLAMA

Anastasia Kvitko u bë e famshme për krahasimin e saj me seks-simbolin Kim Kardashian, por vetë modelja ruse theksoi se është shumë më e bukur nga amerikania.

Related image

Së fundi, 23-vjeçarja u bë protagoniste me publikimin e disa fotove të saj shumë joshëse, nën dixhiturën ‘Një arsye më shumë për të ardhur në Rusi këtë verë”.

Related image

Kvitko, është një nga femrat më seksi në botë dhe së fundi ka arritur në kuotën e 7 milionë ndjekësve në Instagram. Në këtë rrjet social, 23-vjeçarja poston foto vërtetë provokuese, që të lenë pa frymë./syri.net

REKLAMA

Image result for Anastasia Kvitko

Related image

Image result for Anastasia Kvitko

Related image

Related image

Image result for Anastasia Kvitko

Related image

Related image

Related image

Related image

Related image

Image result for Anastasia Kvitko

REKLAMA