Lushnjari ‘çmend’ rrjetet sociale, veprimi i tij ekstrem të lë pa fjalë...

Lushnjari ‘çmend’ rrjetet sociale, veprimi i tij ekstrem të lë pa fjalë (VIDEO)

347
0
Shperndaje

screenshot-2_1473336520-5633808

Një video po qarkullon në rrjetet sociale, ku pa fikë mund të cilësohet si ekstreme.

Ai ka vendosur të bëjë një çmenduri në rrugët e fshatit Sopëz të Lushnjes. Ai ka hipur mbi motor, duk u ngritur në këmbë, ndërkohë që motori është në lëvizje.

Kanë qenë komentues të shumtë që e kanë lavdëruar për veprimin ekstrem që ka bërë, por dhe shumë të tjerë e kanë kritikuar për këtë çmenduri. /GazetaEpxress/