Leicesteri shpërblen lojtarët me nga një ‘BMW I8s (Foto)

Leicesteri shpërblen lojtarët me nga një ‘BMW I8s (Foto)

1372
0
Shperndaje

Leicester City ka dështuar të tregojë paraqitje të mira në parasezon, pasi u mposht nga Barcelona dhe Paris Saint-Germaini

Por, lojtarët e ‘Foxes’ kanë marrë nga një dhuratë të mrekullueshme për t’i ndihmuar që të rikthehen në më të mirën e tyre.

Sipas asaj që shkruan ‘DailyMail’, ekipi i parë i Leicesterit është pajisur me 19 vetura të tipit ‘BMW I8s’, të cilat u renditën në mëngjesin e sotëm para stadiumit ‘King Power Stadium’, transmeton Gazeta Express.

Sipas asaj që raporton ‘Daily Mail’, kjo veturë kushton 105 mijë funta, derisa të gjitha këto i kanë kushtuar Leicesterit mbi 2 milionë funta. /Express/

1_1470425862-1010390

Picture 1 of 7

Shperndaje