Labinot Tahiri mbledh deri tani rreth 200 mije euro per vogelushin e...

Labinot Tahiri mbledh deri tani rreth 200 mije euro per vogelushin e semure

421
0
Shperndaje

bravo-labinotLabinot Tahiri kengetari i mirnjohur Shqiptar nga Ferizaj me ane te nje aksioni per te mbledhur para per ti shpetuar jeten vogelushit ka arritur te mbledh rreth 200 mije euro kete lajm te gezueshem ai e treguar per te gjithe adhuruesit e tij me ane te nje video live ne faqen e tij ne facebook .

Sna mbetet tjeter vetem ti themi nje BRAAVO shume te madhe per te  …

Zoti ynë të përkulemi pêr jetsishtë që na e dhe një GJAK që ta kemi të përbashkët dhe pastaj neve si KOMB SHQIPTARË që po na përkrahin edhe të tjerët

SHQIPTARË VLLEZER E MOTRA

JANË TUBUAR 200.000 EUROOOOOO DERI ME SOT. 🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽🙏🏽
Deri të premtên dhe mos dergoni më para.

Zoti qoftë i knaqur me ju HALLLAALLL👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾👏🏾✊🏽🇦🇱

Shperndaje