Koreano-jugori eklipson Melania Trump – VIDEO

35

Disa vajza janë afruar për të takuar Zonjën e Parë të SHBA-ve, por vëmendjen e tyre e ka fituar tërësisht djali që ishte në krahë të saj.Image result for Choi Min-ho trump

Një video gazmore e filmuar në Korenë e Jugut tregon momentin e sikletshëm të Zonjës së Parë, e cila zhvlerësohet nga një grup vajzash, të cilat harruan përse ishin aty dhe filluan t’i kërkojnë autograf personit që shoqëronte Melani Trump.

Related image

I riu Choi Min-ho, këngëtar i rrymës Pop është shumë i famshëm në Korenë e Jugut, aq sa ka eklipsuar tërësisht bashkëshorten e njeriut më të pushtetshëm në botë.

Image result for Choi Min-ho trump

Image result for Choi Min-ho trump

Related image

Image result for Choi Min-ho trump

Image result for Choi Min-ho trump

Image result for Choi Min-ho trump