Kjo vogëlushe në FOTO është një aktore shumë e njohur turke

14
REKLAMA

Leyla Tanlar, është aktorja e cila ka fituar simpatinë e të gjithëve me rolin e saj në serialin Param Parca-Fate të Kryqëzuara’.

19 vjeçarja Tanlar, e cila në këtë seria njihet si Xhansu,  në serilain që ka mbërthyer edhe publikun shqiptar para ekranit, është vajza që edh mbrapa kamerave transmeton ëmbëlsi dhe dashuri, shkruan Syri.net

Se fundi aktorja simpatike ka  uruar vëllain e saj më rastin e ditëlindjes përmes një postimi në rrjetet sociale, ndërsa urimit të saj ajo ka zgjedhur t’i bashkëngjisë një foto nga fëmijëria e saj.

Image

‘ Jam pafundësisht e lumtur që kam një vëlla si ti. ‘Gëzuar ditëlindjen vëllai im i madh”, shkruan aktorja në foton  e fëmijërisë që ka ndarë në instagram./Syri.net

REKLAMA