Ja kush duhet ta fitojë çmimin e parë tek “Kënga Magjike” sipas Ronela Hajatit

15
REKLAMA

Siç dihet tashmë po zhvillohen netët gjysmë finale të festivalit “Kënga Magjike”, për tu finalizuar më pas të shtunën me natën e madhe ku do të shpallet edhe fituesi i çmimit të parë.

Konkurrenca duket mjaft e fortë këtë vit dhe ka disa këngëtarë që pretendojnë për çmimin e madh.

E ndërsa zhvillohej mbrëmë nata e parë, këngëtarja Ronela Hajati zbuloi se cila këngë ishte e preferuara e saj. Bëhët fjalë për këngën “ E çmendur” që interpretohet nga Anxhela Peristeri. Sapo këngëtarja mbaroi se performuari mbrëmë, Ronela postoi një foto ku shkruante:

REKLAMA

“E fiton dot Anxhela? Ajo e mbyti.”/xing.al

REKLAMA