Griemierja më e ndjekur në Instagram, realizon video me këngën e Nora...

Griemierja më e ndjekur në Instagram, realizon video me këngën e Nora Istrefit

624
0
Shperndaje

iii_1474215865-8471748-1

Nuk janë të paktë emrat shqiptarë që kanë sukses jasht kufijve, tashmë jemi në dijeni për të gjithë për artistët dhe futbollistët e njohur me prejardhje shqiptare të cilët po korrin sukses ndërkombëtar.

Ndoshta nuk e keni ditur, por të famshëm jashtë vendit janë edhe disa grimierë dhe stilistë, duke kujtuar këtu edhe grimierin personal të Kim Kardhashian, i cili është shqiptar, por ka edhe shumë të tjerë si ai.

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ndodhet edhe një tjetër grimiere e suksesshme shqiptare, ajo është “Foinika Kay” e njohur ndryshe në Instagram si ‘Exteriorglam’.

Së fundmi ajo ka publikuar një video ku tregon se si realizon make up, por e veçanta e saj është se në sfond dëgjohet kënga “Majëm” e Nora Istrefit.

Grimierja me prejardhje nga Peja mesa duket është një fanse e këngëtares shqiptare.

iii_1474215865-8471748 (1)

Picture 1 of 4

Ombre Lips👄 using @tartecosmetics product •Lip facial •Tarteist lip paint "so fetch" & "yaassss" Song: Nora Istrefi – Majem

A video posted by Foinika Kay•old IG got hacked🚫 (@exteriorglam) on