Gjoksi i Kallashit ndër vite (Foto)

Gjoksi i Kallashit ndër vite (Foto)

768
0
Shperndaje

Gjoksi i Kallashit ndër vite (Foto)

Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi, mbetët njëra ndër personazhet me të komentuara në mediat rozë, kjo pasi që valltarja gjithmonë provokon në mënyra të ndryshme.

Ajo nuk nguron t’i shfaqet asetet e saj, kështu duke mbetur njëra ndër femrat më seksi shqiptare.

Gazeta Express, ka zgjedhur disa foto të Kallashit, se si është dukur gjoksi i saj në fillim të karrierës dhe si duket sot./GazetaExpress/.

Tek këto foto vërehet se ajo ka ndryshuar shumë.