Gjarpri e kafshon modelen në gjoks (Video)

Gjarpri e kafshon modelen në gjoks (Video)

203
0
Shperndaje

snake-5_1475335840-7031592

Një modele u kafshua në gji nga një gjarpër, ndërsa ishte duke luajtur me të.

Videoja kur gjarpri sulmon modelen izraelite Orit Fox ka kohë që është publikuar, por është rikthyer përsëri në rrjetet sociale duke u bërë hit.

Modelja u filmua duke mbajtur një gjarpër të madh, i cili më pas mbështillet përreth këmbës së saj, transmeton Gazeta Express.

Por gjërat shkojnë keq kur ajo e lëpinë atë. Kjo siç duket e nervozoi gjarprin i cili e sulmoi me agresivitet atë në gji.

Gjarpri e kafshon në gji dhe Orit fillon të bërtasë përderisa tenton ta largojë gjarprin nga gjoksi. Sipas The Mirror, gjarpri ngordhi më pas për shkak të helmimit nga silikoni. Kjo i bie se modelja kishte ginj të bërë operacion.