Gazetari i njohur shqiptar ndahet nga gruaja, ajo martohet me deputetin

51

Gazetari i njohur shqiptar dhe ish-drejtori i programit investigativ “Alarm”, Armir Shkurti është ndarë nga bashkëshortja e tij, psikologia e njohur Jeta Toçila, njofton “newsbomb”.

Pas divorcit, Toçila ka lidhur martesë me ish-deputetin dhe zv.ministrin socialist Taulant Dedja.

Ish-deputeti ka postuar sot një foto gjatë celebrimit me psikologen ndërsa kjo e fundit ka ndryshuar edhe statusin në Facebook duke shkruar “E martuar me Taulant Dedaj”.