Gati për martesë? Armina zgjedh unazën e ëndrrave… !!

33

Rezultate imazhesh për Armina Mevlani Shkëlzeni

Blogerja e njohur Armina Mevlani dhe djali i ish-kryeministrit Berisha, Shkëlzeni kanë festuar vetëm pak ditë më parë 3-vjetorin e lidhjes së tyre.

Ndonëse Armina është shprehur në intervista të ndryshme  se ata do të hidhnin së shpejti hapa në marrëdhënien e tyre, duket se ajo gjatë ditës së sotme ka dhënë dhe sinjalet e para.

Imazh i ngjashëm

Bukuroshja ka publikuar foto dhe video duke zgjedhur unazën e saj të ëndrrave. Mesa duket Armina po ja bën edhe më të lehtë partnerin e saj zgjedhjen e kësaj unaze në përshtatje me shijet e saj./Gazeta Express/

Imazh i ngjashëm

Rezultate imazhesh për Armina Mevlani Shkëlzeni

Imazh i ngjashëm

Rezultate imazhesh për Armina Mevlani Shkëlzeni

Imazh i ngjashëm

Rezultate imazhesh për Armina Mevlani Shkëlzeni

Imazh i ngjashëm

Rezultate imazhesh për Armina Mevlani Shkëlzeni

Rezultate imazhesh për Armina Mevlani Shkëlzeni

Rezultate imazhesh për Armina Mevlani Shkëlzeni