FOTOT/ Dasma super-luksoze cigane: Nusen e mbulojnë me euro, fustani 200 mijë...

FOTOT/ Dasma super-luksoze cigane: Nusen e mbulojnë me euro, fustani 200 mijë eurosh dhe një foto pikante

267
0
Shperndaje

Këto foto sjellin atmosferën e një dasme ciganësh në Sllovaki.

Dhendri 19-vjeçar Luka nuk është kursyer për nusen e tij Evka duke i blerë një fustan 200 mijë eurosh.

Dasma zgjati plot 4 ditë dhe vetëm orkestra dhe pijet kushtuan më shumë se 40 mijë euro.

Fotot e dasmës janë bërë virale sidomos për faktin se nusen e kanë mbuluar me euro njerëzit e ftuar.

Një foto pikante është ajo ku dhendri me nusen numërojnë paratë që u janë hedhur në valle.

Slovakian gypsy wedding

Picture 1 of 6

Slovakian gypsy wedding with bride showered with 500 euro notes and gold went viral in Slovakia and Russia