Eni kërcënon me një mesazh të frikshëm Gencin, do të të vrasë ty

27
REKLAMA

Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj bënë bujë në media me lidhjen  e tyre por mesa duket shumë shpejt i kanë  dhënë fund. Këto dyshime kanë lindur nga postimet e 2 këngëtarëve që kanë bërë ditët e fundit. Duket se çdo përshkrim që bëjnë në postimet e tyre ia dedikojnë njëri-tjetrit.

Eni sot ka publikuar një foto në të cilën shfaqet e veshur me fustan të kuq dhe tepër seksi. Në përshkrim shkruan “qëndrimi yt mund të më lëndojë, por imi mund të të vrasë”. Nuk dihet shkaku i zënkës apo janë thjesht iluzione të krijuara nga artistët per të tërhequr vëmendje. Mbetet për t’u parë si do të përfundojë historia e tyre.

REKLAMA

Source @newsbomb.al

REKLAMA