Djali ne Tiranë habit gjithë kalimtarët, ja çfarë i bën vajzës brune...

Djali ne Tiranë habit gjithë kalimtarët, ja çfarë i bën vajzës brune (FOTO)

221
0
Shperndaje

djali-copy_1474489078-6922333

Një djalë në Tiranë, pranë zonës së Unazës së Re, ka bërë një veprim i cili ka habitur mjaft kalimtarë të rastit në atë zonë.

Ai është ulur në mes të rrugës dhe i ka lidhur këpucën një vajze brune.

Një skenë me të vërtetë e bukur, nga e cila duhet të marrin shembull të gjithë djemtë.